Aktualności

2017-04-27
Corico Chluba Oli became a new Polish Champion. Big congratulations to his lovely owners!
2016-10-28
Corico Chluba Oli has finised his first show's season. This beautiful yong boy did amazing job!
In just 3 monthes he received 4 champion titles:
- Junior Champion of Poland
- Junior Champion of Germany VDH
- Junior Champion of Germany KFT
- Junior Champion of Lithuania
What's more, once he won Best In Show Junior (Paaren, Germany)
Big congratulations to Corico and his owners <3
See you again on Spring!

Archiwum aktualności

Cesar Millan Live!

2014-09-22
22 września 2014 był cudownym dniem!!! I to nie tylko dlatego, że mój brat Michał obchodził 30-te urodziny (Michał - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!)... Tego dnia o godzinei 20:00 w Berlinie wystąpił Cesar Millan, czyli słynny "Zaklinacz psów". Miałam okazję uczestniczenia w tym wyjątkowym show. Było to niezapomniane doświadczenie. Cesar Millan zrobił rewelacyjne przedstawienie. Zaprezentował swoje podejście do psów i myśli przewodnie swojej "psiej psychologii". Wszystko przeplatane było zartami. Cesar okazał się nie tylko utalentowanym behawiorystą, psychologiem, zaklinaczem psów ale też aktorem i komikiem :) Doświadczenie jedyne w swoim rodzaju!!!

Międzynarodowa Wystawa w Rostocku

2014-09-13
W sobotę byłyśmy w Niemieckim Rostocku na międzynarodowej wysatwie psów. Pokazywana była Piko i Ozzy. Towarzyszym im także Amar, który tym razem tylko dopingował ich poza ringiem.
Piko otrzymała najwyższe noty w klasie młodzieży i zdobyła ostatni wnosek potrzebny do tytułu młodzieżowego championa niemiec VDH
Ozzy zaprezentował się w klasie weteranów. Zrobił ogromne wrażenie na sędzinie, której trudno było uwierzyć, że nasz Ozzy ma już 10 lat. Ozzy zdobył tytuł najlpeszego weterana, a w porównaniu został zwycięzcą rasy. Ozzy zaprezentował się także w ringu honorowym. Podczas wyboru najpiękniejszego weterana wystawy, Ozzy zdobył 2 miejsce!!!! Podczas wyboru najpiekszejszego psa trzeciej grupy FCI, spośród wszystkich terrierów Ozzy został wybrany do najlepszej szóstki!
Mimo sędziwego już wieku ozzy wciąż zachwyca :)

Wystawa Druskinankai 2014

2014-08-04
W tym roku, zamiast na wakacje, wybrałyśmy się na trzy dniową wystawę na Litwie, w pięknym miasteczku Druskienniki. W piątek i w sobostę odbywały się tam wystawy międzynarodowe, a w niedzielę klubowa wystawa terierów.
Zabraliśmy ze sobą Amara, Piko i Ozzieg. Mimo panujących upalów i trudnych warunków, nasze psiaki spisały się doskonale i do domu przywiozłyśmy calą masę nagród :)
W piątek prezentował się Amar i Piko. Amar występował w klasie championów. Bez problemów pokonał konkurenta i zdobył najwyzsze możliwe oceny - doskonała, lokata 1, CAC, CACIB, Winner. Piko zaprezenotwała swoje wdzięki w klasie młodzieży. Również zachwyciła sędzinę swoją urodą i charakterem oraz dobyła ocenę doskonałą, lokatę I, wniosek na młodzieżowego championa Litwy (JCAC). Stając do porównania, Amar zdobył tytuł Zwycięzcy Rasy (BOB). Na tej wystawie pieski otrzymywały także nominacje na największą psią wystawę CRUFTS (2015). Zarówno Amar, jak i Piko otrzymali zaproszenia :)
Drugi dzień wystawy przyniósł nam podobbne nagrody. Na trzeci dzień, od występów odpoczywał już Amar, a na ring wszedł nasz piękny Ozzy. Zgarnął wszystkei możliwe nagrody - CAC, Zwyzięzca klubu, BOB.
Na wystawach, Amar ukończył Championat Litwy, Piko Młodizezowy Championat Litwy, Ozzy Championat Litwy oraz Klubowy Championat Litwy :)

Wystawa Krajowa w Ustce 2014

2014-05-19
18 maja byliśmy na krajwej wystawie w Ustce. Oprócz Ozziego i Piko, w ringu zaprezentowała się Baila Chluba Oli. Był to pierwszy występ zarówno Baili, jak i jej właścicielki Pani Beaty. Obie dziewczyny doskonale sobie poradziły w ringu. Baila otrzymała ocenę wybitnie obiecującą oraz tytuł Najpiększniejszego Szczenięcia. Po godzinach oczekiwań, Baila i Beata wzięły także udział w konkurencji finałowej. Chociaż tym razem Baila nie została dostrzeżona przez sędziego, spisała się na medal. Mimo zmęczenia, niesprzyjającej pogody, obecności wielu innych - zarówno małych jak i dużych psów - Baila świetnie się zaprezentowała.
Piko ponownie zdobyła uznanie sędzięgo, otrzymała ocenę doskonałą oraz tytuły Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora.
Nasz weteran Ozzy wprawił sędziego w zachwyt. Tym razem to właśnie Ozzy został okrzyknięty Zwycięzcą Rasy.

Sezon wystawowy rozpoczęty

2014-05-11
W sobotę 10 maja rozpoczęłysmy sezon wystawowy 2014. W tym roku trochę późno, ale od razu z wielkimi sukcesami:)
Pierwszy raz na wystaiwe zaprezentowała się Piko i od razu "zmitła" konkurencję. tak bardzo spodobała się sędzinie, że została wybrana na Zwycięzce rasy, pokonując tym samym naszego Ozziego i Amara.
Dokładne wyniki zamieszczone są na stronach Ozziego, Amara i Piko.
Niestety tym razem nie mamy zdjęć pamiątkowych... Zabrakło nam fotografa ;)

Wciąż smutne ale wracamy... Elli zawsze będziemy na Ciebie czekać!

2014-04-02
Ostatnie parę miesięcy były dla nas bardzo trudne. Spotkało nas straszne nieszczęście. Poniosłyśmy okropną stratę, która wypaliła w naszych sercach ogromne rany. Rany te jeszcze się nie zagoiły i pewnie nigdy się nie zrosną, ale pomału zakładamy na nie bandaże i zaczynamy wracać do naszego życia.
Straciłyśmy naszą kochaną Elli "Bombix Moren JOY IN MY LIFE". Sunia została skradziona, najprawdopodobniej sprzedana, ale nie znamy jej losu. Stało się to 11 listopada 2013 roku. Tego dnia nasze życie zatrzymało się. Poszukiwania, wyjazdy, ogłoszenia, policja - to na ostatnie kilka miesięcy stało się dla nas priorytetem. Niestety bezskutecznie. Elli przepadła niczym kamień w wodę. Policja bezradnie rozkłada ręce pomimo wiedzy na temat okrucieństwa, jakiego pewne osoby się dopuszczają. No cóż… tak bezlitosne mamy prawo. Osoby, które krzywdzą zwierzęta, traktują je jak rzeczy, osoby bez duszne, nieczuli oszuści, złodzieje, okrutni handlarze pozostają bezkarni.
Wciąż ciężko nam wchodzić tu na naszą stronę, gdzie pełno jest zdjęć naszej Elli. Każde rodzi w nas okropny ból, żal, smutek, a także złość na niesprawiedliwość i okrucieństwo, z jakim się spotkałyśmy.
Elli nie ma już z nami, ale każdego dnia budzimy się z nadzieję, że dziś ktoś zadzwoni, że do nas wróci.
Chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom, które udzielały się i pomagały nam w poszukiwaniach Elli. Byliście z nami wtedy, gdy nam brakowało już sił, dodawaliście nadziei. Dziękuję wszystkim, którzy udostępniali nasze ogłoszenia, tym, którzy bez oczekiwania na nic w zamian angażowali się w poszukiwania.

Dziękujemy szczególnie pani Iwonie K., Dorocie M., Kasi P. i całej ekipie z Płocka, Lidii P., Paulinie J., Jenna T., i wielu innym.

Nie przestaniemy szukać Elli, ale pomału wracamy do świata, w którym czeka na nas cała nasza wspaniała siódemka.

ELLI CZEKAMY NA CIEBIE!!!

Zwracam się z prośbą do wszystkich znajomych, przyjaciół, proszę szukajcie Elli dalej z nami, udostępniające zdjęcia, piszcie informację.

Nowy członek naszego silkowego stada:)

2013-10-06
W piątek do naszego psiego stada dołączył nowy członek - suczka Pet Pursuit Caramel Touch. Caramel przyjechala do nas z Finladni. Pochodzi ze znakomitej hodowli Pet Pursuit. Na razie poznaje wszystkich domowinkow i zaprzyjaźnia się z naszymi pieskami. Wkrótce zamieścimy zdjęcia naszej małej pociechy :)

Dzień hodowcy

2013-09-27
27 września wzięłyśmy udział w sympozjum "Dzień Hodowcy", które zoorganozowane było przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oraz firmę Royal Canin. Od 10 do 16 godziny odbywały się wykłady prowadzone przez specjalistów róznych dziedzin dotyczących psów. C tej jednodniowy wyjazd do Wrocławia był nieco męczący, to jednak zdecydowanie wart swojej ceny :)

Miot B

2013-09-16
Dzisiaj szczeniaczki mają 4 dni. Są w świetnej formie, są silne, mają mnóstwo energii. Dopisują im apetety co widać na wadze! Maluchy przybierają i rosną jak na drozdzach. Malutka też ma się świetenie, odzyskała juz siły po porodzie. Teraz poszukujemy dwóch pięknych imion zaczynających się na B dla naszych małych dziewczynek! Moze jakieś propozycje ? :)

Narodziny szczeniaczków !!!

2013-09-12
11 września 2013 na śwait przyszły dwie suczki "Chluba Oli". Maleństwa mają się świetnie - są bardzo żywotne, mają apetyty, są ruchliwe. Mama zmęczona porodem dochodzi do siebie :) Zapraszamy do poznania maleństw - Miot B w zakładce mioty.
‹ wstecz 1 2 3 4 ... 6 7 8 9 dalej ›