Aktualności

2017-04-27
Corico Chluba Oli became a new Polish Champion. Big congratulations to his lovely owners!
2016-10-28
Corico Chluba Oli has finised his first show's season. This beautiful yong boy did amazing job!
In just 3 monthes he received 4 champion titles:
- Junior Champion of Poland
- Junior Champion of Germany VDH
- Junior Champion of Germany KFT
- Junior Champion of Lithuania
What's more, once he won Best In Show Junior (Paaren, Germany)
Big congratulations to Corico and his owners <3
See you again on Spring!

Archiwum aktualności

Szczeniaczki na Nowy Rok

2010-12-07
Ciążą potwierdzona! Wczoraj Ofelia była na badniu USG, które potwierdziło ciążę. Szczeniaczki przyjdą na świat około 4 stycznia. Zainteresowanych proszę o kontakt!

Nowe zdjęcia

2010-09-05
Dzisiejszą piękną pogodę wykorzystaliśmy do zrobienia nowych zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia ich w galerii "Plener".

CACIB dla Samanty

2010-08-31
Pod koniec sierpnia w Sopocie odbyła się międzynarodowa wystawa psów. Wybraliśmy sie na nią z Roofkiem i Samantą. Samanta pokonała konkurentki i zdobyła swój pierwszy CACIB! A więc droga do tytułu Interchampiona rozpoczęta!

Zjazd Silek

2010-08-31
Aktualność trochę spóźniona, ale wciąż warta opisania!
24 i 25 lipca w Mittenwalde (Niemcy) odbyły się dwie wystawy. Pokazywany był nasz Roofi i Samanta. Obojgu poszło doskonale. O wynikach można dowiedzieć się zaglądając na strony tych piesków. Po jedenj z wystaw odbył się zjazd Silek, na który zostaliśmy zaproszeni przez niemiecka hodowczynię Ines Hohne. Tak wielu Silek w jednym miejscu nie miałam jeszcze okazji oglądać! Spotkanie było niezwykle przyjemne, panowała przyjazna atmosfera, mogliśmy zobaczyć wiele Silek i poznac wielu hodowców tej rasy. Na pewno zaowocuje to kilkoma ciekawymi kontaktami, które chętnie w przyszłości wykorzystamy w naszej hodowli! Roofi i Samanta wzieli udział także w konkursie "Para hodowlana" zajmując drugie miejsce.
Dziękuję bardzo za zaproszenie Ines! Była to jedna z najlepszych silkowych przygód dotychczas. Chciałabym podziękować też Gosi Sulik, która towarzyszyła mi w Mittenwalde.
Thank you so much Ines for invitation to Silkie's meeting! It was great time. I'm very happy that i could take part in it.

Nowe tytuły

2010-07-01
Sukcesy na ostatnich wystawach pozwoliły nam na zebranie odpowiedniej ilości wniosków na kolejne championaty dla naszych piesków. Dziś złożyliśmy dokumenty na tutuł Championa Polski dla Roofiego oraz Championa Niemieckiego VDH dla Elli. Teraz oczekujemy na potwierdzenie i dyplomy.

Wiosenne wystawy

2010-06-30
Na początku czerwca byliśmy na wystawie w Czaplinku. Jak zawsze panowała miła, przyjacielska atmosfera, pogoda też dopisala. Pokazalismy trzy z naszych piesków: Samantę, Roofiego i Ozziego. Cała trójka dostała doskonałe oceny i tytuły. Najpiękniejszym z Silek uznany został nasz champion Ozzy. Niestety kolejna wystawa nie była dla nas tak udana. W Lubieszynie gusta sędziego okazały się zupełnie inne niż nasze i pieskom nie udało się osiągnąć powalających wyników. Ozzy i Samanta dostali oceny doskonałe, a Roofi jedynie bardzo dobrą. Oczywiście to nas nie zniechęci ;) Do zobaczenia na kolejnych wystawach!
W galerii można obejrzeć nowe zdjęcia. Jest kilka z wystaw oraz zdjęcia naszych piesków w ubrankach. to właśnie w tych strojach prezentowały się na pokazie mody.

Pokaz mody

2010-05-04
9 maja w Domu Kultury "Słowianin" w Szczecinie, podczas coniedzielnej giełdy zwierząt, odbędzie się pokaz psiej mody. Pieski różnych ras zaprezentują się w ciekawych kreacjach. Nasza hodowla jest jednem ze współorganizatorów tej zabawy. Na wybiegu pojawią się między innymi nasze Silki. Wszystkich zaintersowanych zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

Wiosna!

2010-05-03
Wraz z nadejściem długo oczekiwanej wiosny rozpoczęliśmy treningi agility. Nasze psy spragnione sportu i ruchu na świeżym powietrzu ćwiczą i perfekcyjnie pokonują tor przeszkód. Nareszcie też możemy chodzić na długie spacery do lasu, co zarówno dla nas jak i piesków jest ogromną przyjemnością. Zapraszamy do obejrzenia galerii Agility i Plener, gdzie już teraz znajdują się zdjęcia z pierwszych zabaw na świeżym powietrzu. Z pewnością niedługo pojawią się następne;) Zachęcamy też do zajrzenia do galerii "Dom". Są tam zdjęcia naszych piesków bawiących się tak zwanymi "inteligentnymi zabawkami dla psów". Są to zestawy specjalnie przygotowanych pudełek, w których chowamy smakołyki. Zadaniem pieska jest zdobycie nagrody poprzez odpowiednie otwarcie pudełka. Jest to doskonała zabawa dla psa i właściciela.

Nowy sezon wystawowy rozpoczęty!

2010-04-27
W weekend 17-18 kwietnia w Berlinie rozpoczęliśmy nowy sezon wystawowy. Wzięliśmy udział w dwóch wystawach. Pierwszego dnia była to wystawa międzynarodowa. Zaprezentowaliśmy Elli oraz Samantę. W drugi dzień odbywała się wystawa krajowa dla terrierów organizowana przez niemiecki klub KFT. Tu wystawiliśmy Elli, Samantę, Roofiego oraz Ozziego. Ozzy pokazany był w wyjątkowej, tak zwanej "Ehrenklasse" klasie. Zgłoszone mogą być do niej tylko te psy, które zdobyły wiele różnych tytułów i championatów. Wszystkie nasze pieski zaprezentowały się bardzo dobrze i otrzymały doskonałe oceny. Szczegóły można znaleźć w opisie każdego pieska.

Nowy miot

2009-12-02
2 grudnia w naszej hodowli urodziły się szczeniaczki. Są trzy pieski. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
‹ wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej ›