Aktualności

2017-04-27
Corico Chluba Oli became a new Polish Champion. Big congratulations to his lovely owners!
2016-10-28
Corico Chluba Oli has finised his first show's season. This beautiful yong boy did amazing job!
In just 3 monthes he received 4 champion titles:
- Junior Champion of Poland
- Junior Champion of Germany VDH
- Junior Champion of Germany KFT
- Junior Champion of Lithuania
What's more, once he won Best In Show Junior (Paaren, Germany)
Big congratulations to Corico and his owners <3
See you again on Spring!

Archiwum aktualności

Informacja potwierdzona - czekamy na narodziny!

2009-11-10
Bombix Moren JOY IN MY LIFE na początku grudnia zostanie mamą! Informacja została potwierdzona przez naszą doktor weterynarz.. Przyszła mama czuje się doskonale, jest w świetnej kondycji i stopniowo przybiera na wadze. Wspiera ją dumny tatuś - ROOFI. Wszyscy niecerpliwie czekamy na powitanie małych piesków. Zainteresowanych nabyciem małej Silky prosimy o kontakt telefoniczny, bądź emailowy; chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Szczeniaki

2009-10-27
Za nieco ponad miesiąc, spodziewamy się w naszej hodowli szczeniaczków. Rodzicami zostaną Roofi Chluba Oli i Bombix MorenJoy In My Life (Elli). Elli to bardzo utytułowana młoda suczka, a nieco młodszy Roofi też może już pochwalić się licznymi osiągnięciami i uznaniem wśród sędziów. Aby dowiedzieć się więcej o tej dwójce, zapraszamy do obejrzenia naszej strony. Wszystkich zainteresowanych prosimy już teraz o kontakt. Za około dwa tygodnie informacja zaostanie potwierdzona badaniem USG.

Koszalin i Sopot

2009-08-16
Tego lata wybraliśmy tylko kilka wystaw. Ostatnio byliśmy w Koszalinie a nastepnie w Sopocie. Na obydwu wystawach pokazane zostały trzy pieski: Samanta, Roofi i Ozzy. Za każdym razem ocenione zostaly tak samo. Roofi - CWC, Samanta - ocena doskonała, lokata druga, Ozzy - CWC i res.CACIB w Sopocie. Gratulacje dla Rozi i Rafii! Obydwie otrzymały ostatnio kilka ważnych tutułów. CWC dla Rozi w Sopocie, a dla Rafi w Koszalinie. Rafia w Chojnicach okazała sie najlepszą silką i dostała BOB

Elli Interchampionem!

2009-06-20
20 czerwca odbyła się wystawa w Szczecinie. Można było obejrzeć naprawdę dużą stawkę silek. My pokazaliśmy pięć z naszych piesków. Największy sukces odniosła Elli. Wygrała porównanie wśród "dam" i tym samym dostała CACIB. Był to ostatni potrzebny nam wniosek do wystawienia tytułu Interchampiona. Od dziś Bombix Moren JOY IN MY LIFE może szczycić się tym tytułem. Gracją i elegancją na ringu popisała się też Mania, nasza najstarsza suczka. Zdobyła tytuł Najlepszego Weterana. Samanta, chociaż była nieco zdenerwowana występem, zyskała uznanie w oczach sędziego i została Najlepszym Szczeniakiem. Ozzy i Roofi musieli zadowolić się jedynie srebrnymi medalami. Na wystawie zaprezentowała sie także Rafia Chluba Oli. Zdobyła tytuł Zwycięzcy Młodzieży dzięki czemu ukończyła tytuł młodzieżowego Championa Polski - GRATULUJEMY!

Nowe zdjęcia

2009-06-17
Dostawa nowych zdjęć w galerii głównej i u każdego pieska. Za uprzejmość i możliwość skorzystania z ogródka dziękujemy Pani Joli i Panu Markowi U.

Portoroz 2009

2009-06-11
6 i 7 czerwca bylismy na wystawie w Porotoroz. Jest to przepiękna, nadmorska miejscowość w Słowenii. Chociaż podróż była długa i wyczerpująca to wystawa i odpoczynek w tym wakacyjnym kurorcie wynagrodziły wszelkie trudy. Ozzy chociaż nie zdobył pierwszego miesca, otrzymał dwa razy res CAC, dzięki czemu udało nam się skończyć Championat Słowenii. Elli tym razem niedoceniona przez sędziów, musiała zadowolic się jedynie oceną doskonałą. Roofi, który przez pomyłkę organizatorów wystawiany był w klasie młodzieży, zdobył nominacje na Crufts 2010. Jest to już drugi piesek, z naszej hodowlii, który otrzymał tak wielkie wyróżnienie. Zdjęcia ze Słowenii można obejrzeć w galerii.

Roofi Młodzieżowym Championem Polski

2009-06-09
Dziś dostaliśmy dyplom Młodzieżowego Championa Polski dla Roofiego. Teraz będziemy starać się wypracować dla niego dorosłego Championa.

Wyatawa w Czaplinku

2009-05-31
31 maja byliśmy na karojwej wystawie terrierów w Czaplinku. Wystawa ta jest wyjątkową imprezą. Bylismy tam już niejeden raz i zawsze jesteśmy zauroczeni panującą tam piknikową, przyjemną atmosferą. W ringu pokazywany był Ozzy i Roofi. Ozzy został Zwycięzcą Rasy, pokonując tym samym Roofiego. Ten jednek też odniósł duży sukces. Dzięki zwycięstwu w swojej klasie rozpoczął Championa Polski.

Jedziemy na Crufta!

2009-05-05
3 maja byliśmy na wystawie w Danii (Aalborg). Nasz Ozzy spisał się doskonale. Zebrał wszystkie możliwe tytuły: CAC, CACIB, BOB. Tym samym od teraz przysługuje mu tytuł Championa Danii. Ukoronowaniem tych sukseców jest nominacja na Crufts 2010! (zdjęcia z Danii są w galerii w zakładce wystawy)

Sukcesy w Grudziądzu

2009-04-25
Wystawa w Grudziądzu przyniosła nam same sukcesy. Najważniejsza informacja jest taka, że Roofi Chluba Oli ukończył Młodzieżowego Championa Polski. Tak spodobał się sędzinie, że dostał BOBa, deklasując tym samym Ozziego ;). Ozzy dostał CWC, a nasza mała Samanta występująca w klasie szczeniąt tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie. Na wystawie pojawiły się też trzy suczki z naszej hodowli: Romantica ( Zwycięzca Młodzieży), Rafia (ocena doskonała, lokata 2), Rozi ( CWC )
‹ wstecz 1 2 3 4 ... 6 7 8 9 dalej ›