Satysfakcja z życia zawodowego , postrzegane jest przez pryzmat osiągnięć w miejscu pracy.

Młodzi, są przekonani, że po ukończeniu edukacji robota będzie na nich czekać , nic bardziej mylnego . Owszem praca czeka, ale dla doświadczonych w danym zawodzie albo dla młodych za niewygórowaną płacę. Czasy , kiedy dochodzenie do wiedzy dawało pewność znalezienia wysokiego płatnej pracy , skończyły się, pracodawcy nie jest już spragniony ludzi posiadających wiedzę teoretyczną, ale posiadających cechami charakteru, która zaowocują do przysparzania firmie dochodów . Przedsiębiorczość, odwaga to walory cenione przez prezesów firm, praca dla takich rozpoczynających karierę silnych psychicznie osób czeka . Wymagania społeczeństwa, co do wysokości wynagrodzenia za pracę podnoszą się, ludzie chcą więcej zarabiać , bo ich ambicje są wyższe , chcą więcej posiadać i zagwarantować swoim rodzinie dobre warunki życia . 

Zadowolenie z pracy jest ważne , odczuwanie uznania od przełożonych również , połączenie tych czynników z zadowalającą wynagrodzeniem postrzegane jest za powodzenie w życiu zawodowym. Emigracja za pracą jest nadal postrzegana , jako jedna z alternatyw , jednak im więcej lat przybywa, tym bardziej myśli o pozostaniu w ojczyźnie. Praca , które pozwala może zapewnić dla siebie i bliskich mieszkanie oraz godziwy byt ,  jest dostępne tylko dla nielicznych. 

bästa dejtingsajten

Zawody takie jak przedsiębiorca , stwarzają możliwość uzyskania dużych dochody , ale obowiązki takie łączą się z z całym dniem spędzonym w pracy, życiem w stresie i przymusem poradzenia sobie z nowymi wyzwaniami. Traktowanie pracy , jako przykrego obowiązku, konieczności jest nie tylko niekorzystne dla zatrudnionego,  ale również dla przełożonego, niesatysfakcjonująca praca to zniechęcony podwładny,  który jest mniej wydajny , ciągle zmęczony i zestresowany .

Młodzi, są przekonani, że po ukończeniu edukacji robota będzie na nich czekać , nic bardziej mylnego . Owszem praca czeka,…